Světla do vody

Lampy LED

sortiment:

Světlo LED 10° hlava s ručkou 

1a

Vynikající lampa pro všestranné svícení pod vodou. Úzký kužel světla 10 °,    3ks vysoce výkonných LED o výkonu 3300Lm, 3 provozní režimy. Baterie 5200mAh zaručuje dlouhý čas svícení na několik ponorů.

 CENA: 8.900,- Kč + 21% DPH       Dočasně nedostupné.

   

Více...

Přepravní kufr

kufr3

Přepravní ochranný kufr slouží k bezpečnému ukládání a přepravě světel. Kufr je uzamykatelný.

NOVINKA: Zaváděcí cena v akci: 1200,- Kč + 21% DPH

Více...

Světlo LED s úzkým kuželem světla > 20°

ahgcxhgascvxhagsvVýkonné světlo pro profesionální a náročné potápěče. Úzký kužel světla a nový výkonový čip o síle 6000Lm zajišťují neskutečně silné světlo. 

 Akce: 12.000,- Kč + 21% DPH     Skladem

 

Více...

Foto a video lampa pro osvětlovače 18,5V

led-1Vysoce výkonná lampa je určena na osvětlování při natáčení nebo fotografování. Díky speciální konstrukci Multi LED čipu a originální paraboly nabízí rovnoměrně rozprostřené světlo v úhlu 120°. Světlo má naprosto přirozenou barvu denního světla a obsahuje rovnoměrně celé barevné spektrum.

 Akce : 9 990,- Kč + 21% DPH   Jen do vyprodání zásob!!!!!!!

Více...

Universální lampa pro osvětlování terénu i focení nebo natáčení

led-2Extrémě výkonná lampa je určena k osvětlování terénu i k fotografovaní nebo natáčení. Díky speciální konstrukci Multi LED čipu a originální paraboly nabízí téměř rovnoměrně rozprostřené světlo v úhlu 50- 60°. Světlo má naprosto přirozenou barvu denního světla a obsahuje rovnoměrně celé barevné spektrum. Možné je vyrobit i s hlavou 20°(za příplatek).

Akce: 9 990,-Kč + 21% DPH,  6000Lm  Jen do vyprodání zásob!!!!!!!

Více...

Foto a video světlo s odděleným zdrojem

led-3

Hlava je určená pro montáž na ramena kamer nebo fotoaparátů. Multi LED video čip  vyzařuje extrémně silné světlo o intenzitě 6000 Lm. Díky originální parabole poskytuje naprosto čistě rozprostřené světlo v úhlu 120°. Určeno pro profesionální a náročné použití.

Akce: komplet již od 12.000,- Kč + 21% DPH       

Více...

Universální světlo pro osvětlování terénu, focení nebo natáčení s odděleným zdrojem

svetla s ruckou 061Oddělená hlava je díky malým rozměrům a téměř neutrální váze ve vodě vynikajícím světlem pro všestranné svícení pod vodou. Extrémě výkonný čip LED vyzařuje světlo o intenzitě 6000 Lm.  Díky širšímu kuželu světla nedochází k přesvětlování objektů při natáčení a fotografování. Svítí více jak 2 hodiny na plný výkon, regulace výkonu.

AKCE: 12 000,- Kč +21% DPH  Jen do vyprodání zásob!!!!!

Více...

 Světlo LED 12° s odděleným zdrojem 11,1V

svtli 111 v uvodn Malá, lehká lampa s úzkým bodovým osvitem a dvěma úspornými režimy. LED chipy vynikají extrémně vysokým světelným výkonem.   Je určena pro profesionální i sportovní potápěče. Díky úzkému kuželu a dlouhým časem svícení je vhodná pro potápění do jeskyní, kalných vod ap. Lze ji používat i na souši. Malou váhou a velikostí je ideální na cestování letadlem.

od 8000,- Kč + 21% DPH      NOVINKA!!!!!                                 

Více...

svetla s ruckou speleo 009Světlo LED SPELEO

Pro opravdové profesionály, vyznavače speleo, pracovního a technického potápění je navrženo světlo s mnoha bezpečnostními prvky. Je opravdu odolnou svítilnou do nejtvrdších podmínek.  Zesílená konstrukce těla i skla, zdvojené průchodky, neovlivňuje střelku kompasu atd.

cena: na dotaz

Více...

Akční nabídka

Dokumentární cyklus Tepny naší země (celý komplet - 4 filmy) jen za 400,- Kč.

>> o dokumentu zde...

alt

6 filmů na DVD dle vašeho výběru za cenu 600,- Kč + poštovné.

>> výběr filmů zde...

 

 Pozor!! Nové LED čipy  7500 - 8000Lm

Do většiny LED světel je nyní možnost

použít čipy se silnějším tokem světla.

 

 

121 1 

 
Doporučujeme

 

Navrhneme Vám nejoptimálnější možnosti při nákupu osvětlovací techniky pod vodu pro video, foto i všech jiných variant. Pro nejvýhodnější a nejlevnější řešení právě pro Vás pište, volejte nebo nas navštivte.

Volejte si o slevy!

 
Online
Právě připojeni - hostů: 8