Filmování pod vodou

Hugo Habrman se již řadu let zabývá natáčením filmů pod vodou českých řek a jezer. Je jedním z nejlepších kameramanů a režisérů v této specializované činnosti. Vydal již velké množství filmů, které získaly mnohá ocenění a vyznamenání na filmových festivalech u nás i ve světě. Jeho filmy patří mezi oblíbené snímky pro rybáře, potápěče, milovníky přírody i širokou veřejnost.

hugo h

 

Prosím všechny své příznivce a fanoušky, o upozornění na možnost natočení zajímavých záběrů ryb, nebo vodních živočichů i lokalit z čistou nebo jinak výjimečnou vodou po celé naší republice.

Hugo Habrman nabízí prodej autorských práv pro věřejné promítání svých filmů a dále prodej surových filmových materiálů z bohaté podvodní filmotéky. Ryby, raci, obojživelníci, rostliny, podvodní prostředí ze stojatých i tekoucích českých vod. Kvalita DV cam, HDV, Full HD, 4K. Cena jedné minuty hrubého materiálu již od 1 500,- Kč. Minimální odběr je 5 000,- Kč. Při větším množství cena dohodou. Ukázky prací najdete zde.

 

Fotogalerie se starou technikou:

 

Některé ceny a ocenění:

 

Momentky z natáčení:

Pro rozšíření této fotogalerie prosím všechny, kterým se podařilo vyfotit mne při mé práci o zaslání vašich fotografií.

Akční nabídka

Dokumentární cyklus Tepny naší země (celý komplet - 4 filmy) jen za 400,- Kč.

>> o dokumentu zde...

alt

6 filmů na DVD dle vašeho výběru za cenu 600,- Kč + poštovné.

>> výběr filmů zde...

 

 Pozor!! Nové LED čipy  7500 - 8000Lm

Do většiny LED světel je nyní možnost

použít čipy se silnějším tokem světla.

 

 

121 1 

 
Doporučujeme

 

Navrhneme Vám nejoptimálnější možnosti při nákupu osvětlovací techniky pod vodu pro video, foto i všech jiných variant. Pro nejvýhodnější a nejlevnější řešení právě pro Vás pište, volejte nebo nas navštivte.

Volejte si o slevy!

 
Online
Právě připojeni - hostů: 5